Sıkça Sorulan Sorular

Hatay Barış Koşusu Nerede ve Ne Zaman Yapılacak?

Hatay Barış Koşusu, 17 Mart 2019 tarihinde Antakya merkezinde gerçekleşecektir.

Koşuya Nasıl Kayıt Olacağım?

bariskosusu.com üzerindeki Kayıt sayfamızdan koşumuza kayıt olabilirsiniz. Kayıt ödemeleri, Havale/EFT/Kredi Kartı ile yapılabilmektedir.

Kayıt Ücretleri Ne Kadar?

  • Tüm parkurlar için kayıt ücreti 19 TL’dir.

Kayıt Ücretimi Hangi Yolla Ödeyebilirim?

  • Kredi kartı kullanarak ve HAVALE/EFT yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan başvurular anında, HAVALE/EFT ile başvuru yapmanız durumunda, ödemenizin ardından kaydınız onaylanacaktır. 

Kayıt için Son Tarih Ne Zaman?

Kayıtlar için son gün 14 Mart 2019 Perşembe’dir. 15 Mart itibariyle kayıt kabul edilmeyecektir.

Sporcu Kitlerini Nasıl Teslim Alacağım?

Sporcu kitleri 16-17 Mart  tarihinde Antakya Parkı’nda kurulacak etkinlik alanında dağıtılacaktır. Kitlerin içinde koşu tişörtü, göğüs numarası ve RFID çip bulunacaktır. Kit dağıtımları 16 Mart günü 10:00-22:00 saatleri, 17 Mart günü 07:00-08:00 saatleri  arasında yapılacaktır.

Hatay Barış Koşusu Programında Neler Var?

Organizasyon iki güne yayılacak, koşucuların koşunun yanında, Antakya’nın doğal güzelliklerinden ve aktivite çeşitliliğinden faydalanabileceği etkinlikler barındıracaktır. Daha detaylı bilgi için Program sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Koşu Parkuru Nasıl?

Antakya Parkı’ndan başlayacak parkur hakkında detaylı bilgi için Parkur sayfamızı ziyaret edin.

Ödül Kategorileri ve Ödüller Nasıl Olacak?

Ödüller genel klasman ve yaş kategorilerinde dağıtılacaktır. Genel klasmanda dereceye girenler yaş kategorilerinde tekrar dereceye giremeyeceklerdir. Detaylı bilgi için Ödüller sayfamıza göz atabilirsiniz.

Konaklama İmkanları Nelerdir?

Koşucularımız için anlaşmalı otellerde uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunulmuştur. Detaylı bilgi için Konaklama sayfamıza göz atabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Ne Yapmalıyım?

Daha fazla bilgi için bize bilgi@bariskosusu.com adresinden ya da Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sorularınızı en kısa sürede cevaplandırmaya çalışacağız.